Розпочав свою роботу перший Київський інвестиційний форум

опубліковано 29 бер. 2012 р., 03:22 Столичний діловий портал
Сьогодні, 29 березня 2012 року, розпочав свою роботу перший Київський інвестиційний форум, організований Київською міською державною адміністрацією, фондом «Ефективне управління» та провідним світовим виданням Financial Times. Як повідомлялося організаторами раніше, Форум має на меті презентацію інвестиційного потенціалу та залучення інвесторів до української столиці.

Під час Форуму Київська міська державна адміністрація презентує інвестиційні проекти, що сприятимуть розвитку сучасної інфраструктури столиці та відповідають завданням Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року щодо підвищення рівня комфорту життя киян до європейських стандартів.

«Інвестиційний форум – це можливість заявити світові – Київ є відкритим для інвестицій, це місто з великим потенціалом розвитку та місто великих можливостей. Форум стане платформою для діалогу влади та бізнесу. Це, я переконаний, стане рушійною силою для розвитку економіки столиці та реалізації завдань Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року», – заявив голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов.

Сьогодні на Форумі представлені якірні проекти та проекти в чотирьох галузевих секціях: «Першокласна інфраструктура в галузі транспорту та ЖКГ», «Інновації в сфері ІТ», «Центри ділової та туристичної активності» та «Дозвілля та здоров’я киян».

Якірними визначено проекти Форуму, що відповідають завданням Стратегії розвитку Києва до 2025 року та сприятимуть розвитку економіки столиці. А саме: будівництво міжнародного ділового району «Київ-Сіті», будівництво 4-ої лінії метрополітену в сторону мікрорайону «Вигурівщина-Троєщина», будівництво багатоповерхових перехоплюючих та підземних паркінгів та створення першого інноваційного парку «BIONIC Hill».

Планується, що реалізація цих проектів буде результатом тісної співпраці державного та приватного секторів.

Всього на форумі в форматі презентацій буде представлено 22 проекти, ще 122 – увійшли до збірки Форуму. Загальна сума проектів, що представлено на форумі перевищує 125 млрд. гривень

Участь у форумі беруть близько 300 учасників із 15 країні світу, а саме Катару, Китаю, Індії, США, Канади, Австрії, Великобританії, Люксембургу, Чехії, Угорщини, Казахстану, Італії, республіки Кіпру, Росії та України.


Comments