Роуд-шоу "Invest in Ukraine" пройде у Лондоні

опубліковано 15 жовт. 2013 р., 23:12 Столичний діловий портал
Picture
Український Бізнес Центр у Лондоні (УБЦЛ) та Інвестиційний холдинг Pro Capital Group представляють щорічне інвестиційне роуд-шоу Invest in Ukraine.

Ця подія дає українському бізнесу унікальну можливість презентувати свої перспективні інвестиційні проекти зацікавленим іноземним інвесторам.

Завдання роуд-шоу – встановити прямий діалог українських бізнесменів з британськими та європейськими інвесторами, які шукають можливості щодо інвестування в український бізнес.

«Наша мета – вивести вітчизняні проекти на новий рівень розвитку, а також сприяти поліпшенню сприйняття інвестиційного клімату в Україні іноземними інвесторами», – каже Дмитро Олійник, керуючий партнер Інвестиційного холдингу Pro Capital Group.

В інвестиційному роуд-шоу Invest in Ukraine беруть участь представники інвестиційних фондів і банків Великої Британії та Європи, провідні бізнес-консультанти, юристи й економісти, а також фахівці іноземних компаній, які вже інвестують в Україну.

Увага! Приймаються заявки на участь у відборі українських проектів для презентації на роуд-шоу Invest in Ukraine та залучення іноземних інвестицій.


Роуд-шоу Invest in Ukraine відбудеться 24 жовтня 2013 року.

Більш детальну інформацію можна отримати по тел. (044) 591-52-52, а також за адресою: a.kutova@pro-capital.ua – Антоніна Кутова, директор компанії Pro Capital Investment.

Довідка:

Український Бізнес Центр у Лондоні (УБЦЛ) створений для підтримки ділових, зокрема інвестиційних, відносин між Україною та Великою Британією. УБЦЛ є центром українських компаній та підприємців, які мають намір знайти нових партнерів, використовуючи бізнес-можливості інвесторів Великої Британії.

Генеральний партнер заходу – Інвестиційний холдинг Pro Capital Group, створений шляхом об’єднання таких структур, як консалтингова компанія Pro-Consulting, компанія з управління активами Pro Capital Asset Management, торговець цінними паперами Pro Capital Securities та інвестиційна компанія Pro Capital Investment. Місія холдингу – відкривати нові можливості для розвитку бізнесу, використовуючи інструменти ринку капіталу.Comments