Росія інвестувала в Київ 2,9 млн доларів

опубліковано 22 лист. 2012 р., 05:25 Столичний діловий портал   [ оновлено 22 лист. 2012 р., 05:30 ]
З початку поточного року Російська Федерація інвестувала у столицю України 2,9 млн доларів.Про це під час прес-конференції, присвяченої культурно-діловій місії Санкт-Петербургу у Києві сказав перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак.

О.Мазурчак зазначив, що завдання культурно-ділової місії полягає у актуалізації існуючих та налагодження нових контактів.

"Чим більше ми буде співпрацювати, тим краще буде. Так товарообіг між Росією та Києвом у 2011 році склав 4,8 млрд доларів, що становить 15,1% від загального товарообігу. У структурі найбільшу частку займають продукція тваринництва, харчова, машинобудівна та друкована продукція. За 9 місяців цього року товарообіг склав 3,7 млрд, що на 15,3% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Також Росія інвестувала у Київ 2,9 млн доларів", - сказав О. Мазурчак.

За його словами, Київ націлений на збільшення об'єму інвестицій та товарообігу після зустрічей ділових партнерів з обох сторін.

Нагадаємо, за січень–вересень 2012р. в економіку м.Києва іноземними інвесторами вкладено 1151,0 млн дол. США прямих інвестицій (акціонерного капіталу).

"З початку інвестування в економіку міста надійшло прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу) обсягом понад 25,5  млрд дол. США. Найбільше інвестовано з країн Європейського Союзу – це понад 75% всіх інвестицій в економіку міста. Інвестиції з країн СНД складають понад 12%", - сказав заступник голови КМДА Р. Крамаренко.
Comments