Районні адміністрації подали понад 1,6 тисячі інвестиційних пропозицій

опубліковано 21 серп. 2012 р., 02:35 Столичний діловий портал
Протягом першого півріччя 2012 року від районних адміністрацій надійшло понад 1,6 тис. пропозицій щодо залучення інвестицій. Про це повідомили на виїзному розширеному засіданні Колегії КМДА щодо рейтингової оцінки діяльності районних держадміністрацій за І півріччя поточного року. При цьому лише кожна шоста з пропозицій була розглянута постійно діючою конкурсною комісією із залучення інвесторів позитивно та підтверджено можливість проведення конкурсу.

Найбільшу кількість пропозицій підтримано від Дарницької (70 пропозицій або кожну третю) та Подільської (44 пропозиції або кожну четверту) районних адміністрацій. Найменше інвестиційно-привабливих пропозицій прийнято від Деснянської райдержадміністрації – 3 інвестиційні проекти.

Однак за об’єктами, запропонованими районними адміністраціями, не проведено жодного інвестиційного конкурсу, хоча умови конкурсу вже виписані з 37 проектів.

У зв’язку з цим райдержадміністраціям доручено доопрацювати зі структурними підрозділами КМДА раніше подані інвестиційні пропозиції з подальшим їх винесенням на розгляд інвестиційної комісії, завершити вирішення земельно-майнових та інших питань щодо об’єктів, схвалених інвестиційною комісією, з відповідними структурними підрозділами.

Разом з тим, інвестиційна діяльність у І кварталі 2012 року характеризувалася зростанням у 9 районах обсягів прямих іноземних інвестицій (у І кварталі 2011 року – у 8 районах). Приріст прямих іноземних інвестицій відносно до початку року коливався від 0,2% у Дарницькому районі до 4,1% у Голосіївському районі. Скорочення прямих іноземних інвестицій зафіксовано лише у Подільському районі – на 2,5%.

КМДА

Comments