Районні адміністрації почали презентувати свої інвестиційні проекти

опубліковано 8 лют. 2012 р., 05:44 Столичний діловий портал

Усі структурні підрозділи КМДА мають підготувати свої інвестиційні проекти. Про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко під час засідання постійно-діючої конкурсної комісії із залучення інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста.

На комісії вдруге були презентовані пропозиції районів. Шевченківський район представив на розгляд 21 інвестиційну пропозицію. 9 з них стосувалися будівництва центрів позашкільної освіти, 9 – будівництво об’єктів побутового, соціального та житлового призначення, 3 – реконструкції та термомодернізації житлових будинків.

Як повідомив Руслан Крамаренко, більшість із винесених проектів були відправлені на доопрацювання.

«Більшість з них потребують ретельного опрацювання. Ідеї цікаві, та потрібно повністю розписати механізм взаємодії з інвестором, аби максимально були враховані інтереси міста. Наприклад, пропозиція щодо термомодернізації двох будинків взамін на можливість використання інвестором рекламних площ, що знаходяться на цьому будинкові, мені дуже подобається, однак її також потрібно доопрацювати», – наголосив Руслан Крамаренко.

Він зазначив, що відтепер на кожному засіданні комісії буде заслуховуватись один з районів столиці, і робота голів адміністрацій оцінюватиметься не лише за кількістю пропозицій щодо залучення інвесторів, а й за реальним обсягом інвестицій, що надійшли до економіки міста.
 

Comments