Протягом 2012 року столичні податківці виявили 883-ох підприємців – власників МАФів, які не мали жодних документів на земельні ділянки

опубліковано 25 груд. 2012 р., 00:59 Столичний діловий портал
Вказаним фізичним особам додатково нараховано 2,7 мільйонів гривень плати за землю, – повідомила Голова Державної податкової служби у м. Києві Ірина Носачова.

За словами керівника столичного податкового відомства, з початку року працівники столичних органів податкової служби залучили до оподаткування 2074 фізичні особи, які перерахували до бюджету 13,3 мільйона гривень земельного податку. Окрім власників торгівельних кіосків, в ході перевірок були виявлені 445 землевласників, які самостійно змінили цільове використання земельних ділянок. Вказаним громадянам донараховано понад 3 мільйони гривень плати за землю.

З поміж іншого, слід відмітити, що за результатами перевірок, були виявлені 746 власників нежитлових приміщень, яким донараховано до сплати в бюджет 7,5 мільйонів гривень.

Вказаних результатів податківці Києва досягли в тому числі й за рахунок тісної співпраці із міською владою у межах спільного проекту  «Дорожня карта»», – зауважила головний податківець столиці Ірина Носачова.  

Comments