Положення про Державну службу України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва схвалено Кабінетом Міністрів України

опубліковано 1 бер. 2012 р., 02:37 Столичний діловий портал   [ оновлено 1 бер. 2012 р., 02:40 ]

Держпідприємництво стане спеціально уповноваженим органом виконавчої влади з питань реалізації державної  регуляторної політики, дозвільної системи та ліцензування у сфері господарської діяльності та забезпечуватиме реалізацію державної політики у сфері розвитку підприємництва. Кабінет Міністрів України схвалив відповідне Положення про Державну службу України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва.

Згідно документу Служба буде спрямовуватися та координуватися Кабінетом Міністрів України і не буде підконтрольною Мінекономрозвитку, оскільки міністерство саме по собі являється регулятором.

Нагадаємо, в грудні минулого року Президент України Віктор Янукович підписав Указ щодо створення Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва (№ 1168/2011) та Указ про призначення головою Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва Михайла Бродського (№ 1169/2011).

 

Держпідприємництво

 

 

Comments