Про проведення регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робІт, послуг) -„100 кращих товарів України" у 2012 р. у м. Києві

опубліковано 16 трав. 2012 р., 02:15 Столичний діловий портал   [ оновлено 16 трав. 2012 р., 06:12 ]


ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

10.05.2012     № 761

Про проведення регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) -„100 кращих товарів України"
 у 2012р. у м. Києві.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2001р. № 1502 "Про щорічний Всеукраїнський конкурс якості", з метою об'єднання зусиль, спрямованих на поліпшення якості та конкурентоспроможності вітчизняної продукції, сприяння впровадженню на підприємствах м. Києва сучасних методів управління якістю, а також відповідно до Положення про Регіональну конкурсну комісію Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) - "100 кращих товарів України", затвердженого наказом Держспоживстандарту України від 19.05.2003 № 89 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03.07.2003 за №    541/7862, та в межах функцій місцевого органу виконавчої влади:

1. Головному управлінню промислової, науково-технічної та інноваційної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за участю державного підприємства „Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів" забезпечити проведення регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) - "100 кращих товарів України" у 2012 р. у місті Києві.

2. Призначити головою Регіональної конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) - "100 кращих товарів України" заступника голови Київської міської державної адміністрації Крамаренка Р.М.

3. Регіональній конкурсній комісії Всеукраїнського конкурсу якості продукцІЇ (товарів, робіт, послуг) - "100 кращих товарів України" організувати та провести конкурс до 30.06.2012.

4. Районним в місті Києві державним адміністраціям забезпечити інформування щодо проведення конкурсу пІдприємств, розташованих на їх території.

5. Управлінню преси та інформації виконавчого органу Київської міськоїради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити публікацію матеріалів Всеукраїнського конкурсу якостІ продукції (товарів, робіт, послуг) -"100 кращих товарів України" у 2012 р. у місті Києві та його підсумків.

6. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації -керівнику апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київськоїміської державної адміністрації) Пузанову О.Г. прийняти рішення щодовисвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

7.    Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Крамаренка Р.М

Голова                                                            О. Попов


Comments