Про підсумки конкурсу на право оренди нежитлових приміщень

опубліковано 25 лют. 2013 р., 23:22 Столичний діловий портал

Інформаційне повідомлення про підсумки конкурсу на право оренди нежитлових приміщень 1 поверху без окремого входу, загальною площею 18,0 кв.м., які розташовані на вул. проф. Підвисоцького, 13 в приміщенні Центральної районної поліклініки Печерського району м. Києва, для розміщення аптеки, що реалізує готові ліки

Печерська районна в місті Києві державна адміністрація повідомляє, що 14 лютого 2013 року о 16-30 год. відбувся конкурс на право оренди нежитлових приміщень 1 поверху без окремого входу, загальною площею 18,0 кв.м., які розташовані на вул. проф. Підвисоцького, 13 в приміщенні Центральної районної поліклініки Печерського району м. Києва, для розміщення аптеки, що реалізує готові ліки.

За результатами розгляду конкурсних пропозицій претендентів на участь в конкурсі, визначено, що переможцем конкурсу на право оренди нежитлових приміщень 1 поверху без окремого входу, загальною площею 18,0 кв. м., які розташовані на вул. проф. Підвисоцького, 13 в приміщенні Центральної районної поліклініки Печерського району м. Києва, для розміщення аптеки, що реалізує готові ліки стало ТОВ «Гелексі», яке запропонувало найбільший розмір орендної плати за перший місяць оренди.

Comments