Програма BAS Україна організувала захід для жінок-підприємців

опубліковано 24 квіт. 2013 р., 00:07 Столичний діловий портал
19 квітня 2013 року Програма BAS Україна організувала захід для жінок-підприємців.  Ця подія, а також 2 модульні тренінги для поліпшення фінансових та управлінських навичок жінок-підприємців, були організовані за фінансової підтримки уряду Норвегії.
Партнерами заходу виступили: Група підтримки малого бізнесу Європейського банку реконструкції та розвитку, Програма кредитування ММСП в Україні, Український фонд підтримки підприємництва, Німецьке Товариство міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH. Також у заході взяла участь Вікторія Ольська, президент Фонду імені Габріеля Аль-Салем, з презентацією Фонду та конференції «Консалтинг без кордонів», яка має проходити у Києві у 2014 році.

У заході взяли участь більше 60 жінок, а саме представники приватних компаній, Державного департаменту з питань регуляторної політики та підприємництва, посольств різних країн, Асоціації незалежних директорів України, Конгресу приватних роботодавців, консалтингового бізнесу. Очікується, що ця подія відкриє нові можливості для розвитку бізнесу та співробітництва, приверне увагу до питань економічних прав і свобод жінок (на заході були присутні жінки-журналісти), а також сприятиме збільшенню попиту на консалтингові послуги.

Comments