Принцип «єдиного вікна» значно спростить початок підприємницької діяльності

опубліковано 19 черв. 2012 р., 02:08 Столичний діловий портал
13.06.12 Президентом України був підписаний Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо взяття на облік юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців. Законом передбачено спрощення процедури державної реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності по принципу «єдиного вікна». Одними з перших ініціаторів принципу виступала Державна служба України з питань регуляторною політики та розвитку підприємництва, підтримуючи положення законопроекту від самого початку.

«Реєстраційні процедури завжди були головною біллю для підприємців. Застосування принципу «єдиного вікна» значно спрощуватиме початок підприємницької діяльності, і є важливим кроком на зустріч розвитку підприємництва в Україні», - прокоментував Голова Держпідприємництва Михайло Бродський.

Відтепер державний реєстратор при проведенні державної реєстрації підприємців зобов’язаний на наступний робочий день безкоштовно видати виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, де зазначатимуться дані про взяття на облік суб’єкта господарювання у органах державної статистики, Державної податкової служби та Пенсійного фонду України.

 При відкритті підприємцями рахунку у банку відтепер достатньо буде пред’явлення такої виписки.

 Закон вступає в дію через 6 місяців після його опублікування.

Держпідприємництво

Comments