При Кабміні створять міжвідомчу робочу групу з підприємців та банкірів

опубліковано 15 лист. 2012 р., 01:46 Столичний діловий портал
Прем’єр-міністр України пропонує задіяти представників бізнесу та банківського сектору, провідних вітчизняних науковців та експертів для створення міжвідомчої робочої групи, яка працюватиме над запровадженням нових підходів з підтримки галузей української економіки.

До цієї роботи долучилися провідні наукові установи держави та Національний банк України. Мінекономрозвитку, Мінфін та інші відомства мають узагальнити пропозиції, збалансувати їх за роками, напрямками та інструментами державної підтримки.

«На виході ми маємо отримати якісний системний документ, стратегічний перспективний план, підкріплений бюджетними, інвестиційними, кредитними ресурсами, а також іншими стимулюючими заходами - від фіскальних до інституційних. Він повинен бути розрахований на середньострокову перспективу із визначенням індикаторів на кожному з етапів», - зазначив Микола Азаров.

Мова йде про конкретні, перспективні проекти. Пріоритети надаватимуться галузям виробництва, продукція яких стабільно експортується і здатна добре забезпечувати імпортозаміщення.

Часу на опрацювання пропозицій – два тижні.

Фахівці пропонують пріоритетним визначити виробництво продукції, експорт якої є стабільним і значним. А також виробництво, здатне добре забезпечувати імпортозаміщення.
Comments