Президент у Раді повідомив про системні кроки в напрямку спрощення умов для підприємців

опубліковано 3 лип. 2012 р., 03:56 Столичний діловий портал   [ оновлено 3 лип. 2012 р., 03:56 ]
Президент України Віктор Янукович заявив, що владою були зроблені системні кроки в напрямку спрощення умов для підприємницької діяльності, оптимізації системи українського судочинства.

За його словами, особливу увагу було приділено розвитку українського податкового законодавства, спрямованого на зменшення нелегального обігу капіталу, а також спрощення залучення в українську економіку стратегічних інвестицій і внутрішнього, й зовнішнього походження.

Проте вже на початкових стадіях українські перетворення натрапили на перепони, які сьогодні несуть реальну загрозу гальмування процесу глибинного оновлення всіх сфер суспільного життя, призводять до знецінення отриманих результатів, визнає Президент.

Разом із тим, він заявив, що головними з них виявилися інерція та опір корумпованій бюрократії. Суперечності між намірами державного політичного керівництва та інтересами бюрократичних груп, сформованих за регіональним та галузево-корпоративним принципами, набувають дедалі більше конфліктного характеру. Ці протиріччя створили сприятливий грунт для зміцнення ідеологічних позицій політичних партій і рухів, опозиційних до реформаторського курсу, зазначає Янукович.

Нагадаємо, нещодавно Президент заявив, що тиск на бізнес в Україні з 2010 року скоротився на 5,5%.


Comments