Порушення ліцензійних умов найчастіше стосуються транспортної та аптечної сфери

опубліковано 21 лип. 2012 р., 06:11 Столичний діловий портал
19 липня під керівництвом Голови Держслужби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва Михайла Бродського відбулось чергове засідання експертно-апеляційної ради

У рамках заходу було заслухано підприємців, котрі звернулися до Держпідприємництва у зв’язку з позбавленням ліцензії, та представників органів, які займаються перевіркою виконання ліцензійних умов підприємцями.

Переважну більшість скарг експертно-апеляційна рада знову отримала від тих, хто займається оптовою і роздрібною торгівлею медпрепатарами, їх виробництвом та зберіганням, а також стосовно пасажирських перевезень. Загалом було розглянуто більше 60 справ. Кількість прийнятих рішень про анулювання ліцензій та дозволів працювати й надалі була майже однаковою.

Здебільшого рада приймає рішення позбавити підприємця ліцензії за умови грубих порушень, таких як недотримання правил в укладанні договорів, порушення умов зберігання ліків та розміщення аптек, торгівля рецептурними медпрепаратами без рецептів, відсутність офіційного працевлаштування водіїв автотранспортних засобів та інші.

Михайло Бродський, під час засідання, наголосив на важливості «здорової конкуренції» між представниками бізнесу. З цією метою ним було дане доручення працівникам Держпідприємництва організувати відповідні робочі наради з такими основними органами ліцензування як Головавтотрансінспекція та Держлікслужба, а також представниками місцевих органів влади.

Інформація про результати засідання експертно-апеляційної ради від 19 липня 2012 року

Comments