Порошенко вважає, що посилення податкового тиску на економіку неможливе

опубліковано 7 трав. 2012 р., 00:56 Столичний діловий портал   [ оновлено 7 трав. 2012 р., 00:57 ]
В Україні неможливе подальше посилення податкового тиску на економіку, заявив міністр економічного розвитку і торгівлі Петро Порошенко.

"Збільшувати податковий тиск на економіку більше неможливо. Ці креативні ідеї,"де б щось ще вишукати, щоб обкласти податками виробника", треба припинити", - вважає Порошенко.

Він зазначив, що кожного року збільшується відсоток валового внутрішнього продукту, який вилучається у виробництва і розподіляється дуже часто абсолютно не найефективнішим шляхом. "Сьогодні ми повинні не тільки покласти край подальшому збільшенню податкового тиску, а й переглянути, де ці податки вбивають виробництво, тиснуть на нього, роблять виробника неконкурентним. Ми повинні у співпраці з парламентом, з виробничниками знайти той оптимальний баланс, який буде працювати на користь держави", - сказав Порошенко.

Як повідомлялося раніше, прем'єр-міністр Україна Микола Азаров домовився з головою Податкової служби України Олександром Клименком про те, що податківці значно знизять тиск на бізнес. "Недавно у мене проходила нарада за участю керівника Податкової служби України Клименка, і ми з ним домовилися, що Податкова служба значно активізує свою роботу з досягнення податкового компромісу підприємцям і значно знизить податковий тиск на бізнес", - написав Азаров на своїй сторінці в Facebook.


За матерiалами: РБК-Україна
Джерело: Корреспондент.Biz
Comments