Податкова скоротила перевірки малого бізнесу

опубліковано 15 трав. 2012 р., 23:24 Столичний діловий портал

У другому кварталі кількість документальних планових перевірок залишиться незмінною. Податкова, як і у першому кварталі цього року, перевірить лише 2 тис. підприємств.

До плану-графіку потрапили як і завжди тільки ті суб’єкти господарювання, що мають певні податкові ризики.

„Сьогодні робота податкової спрямована на підвищення добровільності сплати податків. Зайве втручання у роботу бізнесу не потрібно ані нам, ані самим підприємцям. Тому з так званим податковим візитом ми приходимо лише до сумнівних платників, які використовують незаконні схеми у своїй роботі”, – зазначив Голова ДПС України Олександр Клименко.

Загалом, у поточному році податкова перевірить не більше 8 тисяч підприємств. Порівняно з 2010 роком, коли було перевірено 23 тис. платників, у цьому році їх кількість скортиться втричі.

Водночас зменшується і кількість планових перевірок суб’єктів малого бізнесу. Так, у І кварталі 2012 року було проведено 1838 таких перевірок. Це майже вдвічі менше, ніж минулого року. Тоді їх кількість становила 3352.

При цьому триває мораторій на фактичні перевірки представників малого бізнесу. Їх не перевіряють вже другий рік поспіль.

Прес-служба ДПС України

Comments