Податківці виявили у Києві 565 приватних підприємців, які не мали документів на земельні ділянки зі встановленими на них МАФами

опубліковано 22 серп. 2012 р., 01:39 Столичний діловий портал
Податківці виявили у Києві 565 приватних підприємців, які не мали документів на земельні ділянки зі встановленими на них МАФами. Цим платникам податків нараховано 1 мільйон 526 тисяч гривень земельного податку, – повідомила Голова ДПС у м. Києві Ірина Носачова. Про це інформує ДПС у м.Києві.

За словами керівника столичного податкового відомства, у січні-липні 2012 року працівники органів податкової служби м. Києва залучили до оподаткування 934 фізичних особи, які перерахували до бюджету майже 4 мільйони гривень плати за землю. Окрім власників МАФів, в ході перевірок були виявлені 369 землевласників, які самостійно змінили цільове використання земельних ділянок. Вказаним громадянам донараховано 2 мільйони 144 тисячі гривень земельного податку.

З поміж іншого, слід відмітити, що за результатами перевірок, були виявлені 512 власників нежитлових приміщень, яким додатково нараховано до сплати в бюджет 5 мільйонів 375 тисяч гривень.

«Результати діяльності податкової служби у м. Києві досягнуті, в тому числі, й за рахунок співпраці із міською владою у межах спільного проекту – «Дорожня карта»», – зауважила головний податківець столиці Ірина Носачова.

Хрещатик

Comments