Планується скасувати 100 ліцензій та зменшити кількість контролюючих органів

опубліковано 20 серп. 2014 р., 02:03 Столичний діловий портал

На брифінгу в Українському кризовому центрі  було презентовано концепцію дерегуляції – реформування системи регуляторної політики із програмою конкретних заходів для впровадження, яка дозволить істотно спростити ведення бізнесу та зменшити витрати підприємців, а також значно підвищить позиції України в рейтингу Doing Business.

Очікується, що загальний економічний ефект від імплементації стратегії складе близько 300 млрд. грн. до 2020 року. Так, впровадження лише 14 першочергових ініціатив призведе до ліквідації корупційних потоків на 8-9 млрд. грн. на рік.

Концепція з 1000 дерегуляційних ініціатив у загальноекономічному вимірі торкається скасування ліцензій, дозволів, регламентів, сертифікатів, приписів, скорочення частоти перевірок, і, навіть, ліквідації цілих підрозділів та державних регулюючих органів.

«Очікується спрощення ведення бізнесу в Україні, поліпшення загального бізнес-клімату та умов ведення бізнесу. Зокрема, скасування 100 ліцензій; скорочення кількості дозволів і часу на їх отримання вдвічі, скорочення кількості податків до 9 та спрощення їх адміністрування, скорочення організацій з контролюючими функціями з 79 до 32, скорочення функцій контролю на 40%», - зазначив керівник групи радників Міністра економічного розвитку і торгівлі України Данило Пасько.

З метою прямого діалогу влада-бізнес створена інтернет-платформа Easy Business  (www.easybusiness.in.ua).

Comments