Після завершення розробки концепції бізнес-району «Київ-Сіті» до її тестування долучаться потенційні інвестори

опубліковано 6 лип. 2012 р., 02:09 Столичний діловий портал   [ оновлено 6 лип. 2012 р., 02:09 ]
Після завершення розробки концепції бізнес-району «Київ-Сіті» до її тестування долучаться потенційні інвестори. Про це розповів заступник голови КМДА Руслан Крамаренко, коментуючи роботу з аналізу земельних ділянок і створення маркетингової та комерційної концепції нового бізнес-району «Київ-Сіті», який планується створити поза межами історичного центру Києва.

«На сьогоднішній день компанією DTZ, яку ми залучили для роботи над проектом створення бізнес-району «Київ-Сіті», вже зроблено аналіз ситуації в різних сегментах нерухомості та завершується робота з аналізу кожної із п’яти ділянок, які були визначені, як потенційно можливі для будівництва. Ця робота включає аналіз фізичних характеристик земельних ділянок, системи планувальних вимог та обмежень, проведення оцінки оточення кожної із  ділянок та їх розташування в урбаністичній структурі міста. Також сьогодні готується оптимальна концепція проекту створення бізнес-району «Київ-Сіті», а саме його структури за типами нерухомості, інфраструктури, забезпечення паркувальними місцями, тощо», – зазначив Руслан Крамаренко.

Він додав, що найближчим часом планується провести тестування концепції проекту та привабливості земельних ділянок для потенційних інвесторів. За результатами опитування будуть визначені фактори, які можуть підвищити привабливість проекту.

«Створення бізнес-району «Київ-Сіті» є для нас ключовим проектом, визначеним «Стратегію розвитку міста Києва до 2025 року». Тому,  для того, аби проект «Київ-Сіті» став дійсно унікальним новим районом української столиці та був максимально привабливим для інвесторів, ми плануємо залучити найбільші компанії до тестування концепції», – сказав Руслан Крамаренко

Нагадаємо, що компанію DTZ визнано переможцем тендерних процедур з аналізу п’яти земельних ділянок та визначення найкращого та найефективнішого їх використання з розробкою детальної маркетингової та комерційної концепції  багатофункціонального ділового комплексу «Київ-Сіті» – ключового проекту «Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року», яким передбачено створення нового унікального ділового району української столиці за межами історичного центру Києва.

кмда

Comments