Підписано договір про спільну діяльність з розвитку конгрес-туризму в м. Києві

опубліковано 10 вер. 2012 р., 07:09 Столичний діловий портал
27.08.2012 з метою виконання та реалізації стратегічної ініціативи «Міжнародна гавань штаб-квартир», закріпленої Стратегією розвитку міста Києва до 2025 року між Київською міською державною адміністрацією та ТОВ «Міжнародний виставковий центр» підписано договір про спільну діяльність з розвитку конгрес-туризму в м. Києві.

Договір  спрямований на забезпечення створення сприятливих організаційно-економічних умов для розвитку конгрес-туризму в м. Києві, популяризацію столиці України як ділового міжнародного центру, підвищення конкурентоздатності суб’єктів підприємництва з метою просування їх на міжнародні ринки.

При цьому ТОВ «Міжнародний виставковий центр» в рамках цього договору організовуватиме процес по залученню та створенню конгресів та виставкових заходів.

Виконавчий орган Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація)  всесторонньо сприятиме Товариству з обмеженою відповідальністю «Міжнародний виставковий центр» при організації вищевказаного процесу, а також надаватиме свою допомогу, пропонуватиме тематику та напрями діяльності конгресів, форумів та виставкових заходів.


Comments