Першим результатом Київського інвестиційного форуму стала ціла низка Меморандумів про співпрацю та наміри реалізувати інвестиційні проекти

опубліковано 2 квіт. 2012 р., 02:26 Столичний діловий портал
Олександр Попов підпише низку меморандумів про співпрацю та наміри реалізувати інвестиційні проекти, презентовані на першому Київському інвестиційному форумі 29 березня.

Так, планується підписання меморандумів, спрямованих на розвиток інфраструктури в Києві, зокрема, в рамках реалізації проекту будівництва міжнародного ділового району «Київ-Сіті».

Окрім того, будуть підписані меморандуми про співпрацю і щодо інших галузевих проектів, які також були презентовані в рамках форуму. Зокрема, протягом тижня планується підписати меморандуми, які передбачають будівництво в столиці бізнес-центрів класу «А» та меморандум про наміри співпраці стосовно створення тризіркового готелю «ComfortLine ABHG». Нагадаємо, що ці проекти були презентовані в секції «Центри ділової та туристичної активності».

Заплановано також підписати меморандуми про намір реалізувати інвестиційні проекти, які були презентовані на форумі в секції «Дозвілля та здоров’я киян». А саме, щодо будівництва паркінгу та пішохідного переходу до Міжнародного виставкового центру. Із проектів цієї ж секції меморандум буде підписано і щодо намірів побудувати Центр відновлення мови та нейрореабілітації.

«Підписання Меморандумів – це перші результати Київського інвестиційного форуму і перший крок з реалізації цих проектів. Ми провели наймасштабніший форум, який зібрав в українській столиці інвесторів та представників ділових кіл з 15 країн світу. Ми очікуємо, що злагоджені дії міської влади та держави допоможуть нам зробити інвестиційний прорив в економіці столиці», – заявив Олександр Попов.

Нагадаємо, що Київський інвестиційний форум, організований Київською міською державною адміністрацією, Фондом «Ефективне управління» та виданням Financial Times, відбувся 29 березня 2012 року. Під час форуму було презентовано низку конкретних проектів розвитку міської інфраструктури.

Comments