Перша нарада під егідою Громадської Ради при Держпідприємництві - обговорення майбутніх змін до ліцензування

опубліковано 16 серп. 2012 р., 00:14 Столичний діловий портал
Пройшла перша нарада в межах роботи Громадської Ради при Держпідприємництві. Підняли питання спрощення ведення бізнесу у сфері проведення фумігації (обеззараження) і торгівлі пестицидами та агрохімікатами.

Обговорення пройшло у контексті майбутніх змін до закону про ліцензування. Це є одним із завдань програми економічних реформ Президента України. Засідання провів заступник Голови Ради – голова комітету  з питань ліцензування і дозвільної системи Борис Платкевич. Ініціатором наради стала Фумігаційна асоціація України.

У заході взяли участь представники фумігаційних асоціацій і об’єднань бізнесу, працівники департаменту ліцензування Держпідприємництва, Міністерства агропромислового комплексу і продовольства України. До обговорення долучився і Голова Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України Володимир Горжеєв.

Бізнес побоюється, що зміни у ліцензуванні приймуть, не враховуючи інтереси підприємців. Та Держпідприємництво розвіяло ці сумніви. У Службі переконані: ліцензійні умови об'єднаних видів діяльності будуть прописуватися за участю представників бізнесу та громадськості.

Під час наради виявили і інші адміністративні перепони на шляху ведення господарської діяльності у сфері проведення фумігації і торгівлі пестицидами та агрохімікатами. Тому вирішено було створити робочу групу для опрацювання пропозицій щодо їх усунення. 

Це перша така нарада у цьому місяці, проте не остання. Наступного тижня заплановані наради у Державних адміністраціях Севастополя, Херсона та Миколаєва.

Докладніше>>>


Comments