Олександр Попов зустрівся з учасниками Міжнародного форуму керівників торгово-промислових палат

опубліковано 7 трав. 2012 р., 02:46 Столичний діловий портал
Сьогодні голова КМДА Олександр Попов зустрівся з учасниками Міжнародного форуму керівників торгово-промислових палат «Міжнародні аспекти Стратегії розвитку Києва: роль торгово-промислових палат у міжрегіональному співробітництві». Серед учасників були присутні як гості з багатьох регіонів України, так і керівники закордонних ТПП, зокрема, Німеччини, Бельгії, Хорватії, Білорусі, Угорщини, Сербії, Росії, Кіпру, Казахстану.

Вітаючи учасників Форуму, очільник міськадміністрації висловив переконання, що Київ має хороші перспективи реалізації спільних взаємовигідних проектів з інвесторами країн, які вони представлять, та відзначив важливу роль торгово-промислових палат у цій майбутній співпраці.

«Сьогодні як у Києві, так і в цілому в Україні – стабільна економічна 1ситуація, що дає можливість впевнено реалізовувати різноманітні проекти, у тому числі із залученням іноземних інвесторів. Наприклад, минулого року ми досягли значних результатів у будівництві житла – здано 1,5 млн. кв. метрів. Активно зводяться дитячі садки та школи, щорічно вводиться в експлуатацію 2 станції метрополітену, оновлюється муніципальних транспорт. Так, цього року на маршрути міста вийде 400 нових автобусів та тролейбусів, близько половини цієї кількості вже курсує містом», – сказав Олександр Попов та закликав керівників торгово-промислових палат до плідної співпраці.

Також він зазначив, що для полегшення роботи іноземного та вітчизняного бізнесу у столиці України відкрито і продовжують відкриватися дозвільні центри, які працюють за принципом «єдиного вікна». Це суттєво прискорює оформлення багатьох видів дозвільних документів та сприяє відкритості процесів документообігу.

Зазначимо, що цього року на Міжнародному форумі керівників торгово-промислових палат присутні 38 палат із 14 країн. Таке вагоме представництво надасть можливості відкрити нові сфери співпраці, поширити партнерські та побратимські зв’язки між містами та палатами, залучити інвестиції для реалізації київських проектів, активізувати зовнішній та внутрішній економічний простір.


Офіційний веб-порталКиївської влади

Comments