Олександр Попов взяв участь у відкритті KyivBuild 2013 – виставки, що знаменує старт будівельного сезону

опубліковано 20 лют. 2013 р., 23:03 Столичний діловий портал
20 лютого у столиці офіційно стартувала провідна професійна будівельна виставка KyivBuild 2013, яка вже традиційно знаменує для столиці початок будівельного сезону. У церемонії відкриття взяли участь голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов, головний архітектор Києва Сергій Целовальник, представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, а також Національного Союзу Архітекторів України.

Головною темою програми XVII Міжнародної професійної будівельної виставки став розвиток історико-культурних центрів сучасних міст. Зокрема, вперше тут презентовано експозицією Департаменту містобудування та архітектури КМДА і проекти розвитку інфраструктури Києва. У рамках столичної експозиції до уваги відвідувачів серед іншого представлені й можливості містобудівного кадастру.

«Представники будівельної галузі з 22 країн сьогодні долучилися до проведення виставки. Тут представлені найсучасніші технології та матеріали. А ми дійсно маємо дуже великі плани щодо розвитку та розбудови Києва. Так, пакет інвестиційних пропозицій міста сьогодні перевищив 165 мільярдів гривень. І без будівництва в їхній реалізації нам не обійтись. Зі свого боку наш Департамент містобудування та архітектури представляє на виставці найсучасніші підходи та технології містобудування, проектування, розвитку інфраструктури Києва. Переконаний вони будуть цікавими не лише фахівцям, але й широкому колу киян», – наголосив Олександр Попов.

Одразу після відкриття виставки відбулося урочисте підписання Меморандуму «Про взаєморозуміння та співпрацю учасників будівельної галузі України» між Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України; Київською міською державною адміністрацією в особі Олександра Попова; Асоціацією будівельників України; Національною Спілкою архітекторів; Асоціацією міст; представниками будівельної галузі.

Comments