Олександр Попов: «Столичні дозвільні центри пройдуть сертифікацію якості за міжнародними стандартами ISO 9000»

опубліковано 15 лют. 2013 р., 00:15 Столичний діловий портал   [ оновлено 15 лют. 2013 р., 00:16 ]
Питання спрощення та якісного функціонування дозвільної системи для столиці є принциповим. Про це сьогодні під час засідання Комітету з економічних реформ КМДА заявив очільник держадміністрації Олександр Попов. Він ініціював проведення сертифікації за системою управління якістю, яка відповідає міжнародним стандартам ISO 9000, міського та одного із районних дозвільних центрів з надання адміністративних послуг.

«Питання адміністративної реформи – дуже серйозне і принципове для столиці. Саме тому, пройшовши першими в Україні шлях сертифікації якості міського та районного центрів, ми відпрацюємо разом із фахівцями ідеальну модель їх функціонування. Це дозволить точно розмежувати функції та відповідальність різних підрозділів, усвідомити слабкі місця системи та виправити помилки», – наголосив Олександр Попов.

Також він доручив Департаменту суспільних комунікацій КМДА розробити та провести анкетування користувачів дозвільних центрів з тим, аби дати об’єктивну оцінку їхній роботі.

Водночас Олександр Попов наголосив на необхідності ґрунтовного вивчення прогалин у законодавстві, які нині гальмують ефективне впровадження реформи в Києві. Він доручив юридичному управлінню апарату КМДА підготувати пакет пропозицій щодо змін до законів України, які дозволили б прискорити процес спрощення дозвільної системи.

На виконання цих доручень голова КМДА дав своїм підлеглим місяць. Потому в міській адміністрації відбудеться розширене засідання колегії КМДА, на якому буде підбито підсумки впровадження реформи в Києві.

Comments