Олександр Попов привітав USAID із новосіллям

опубліковано 3 жовт. 2012 р., 01:28 Столичний діловий портал
Голова КМДА Олександр Попов привітав із офіційним новосіллям Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), яке відтепер базується у комплексі будівель Посольства США в Україні на вулиці Сікорського, 4. На входини очільник столичної держадміністрації прийшов не з порожніми руками. За давньою українською традицією, аби було щастя та достаток, Олександр Попов подарував представництву USAID в Києві руде кошеня.

«У нас є добре повір’я, що у нову оселю першим має увійти кіт. Наші пращури вірили, що це приносить успіх, достаток та щастя. Тож я бажаю, аби у вашій новій оселі усього цього було вдосталь. Я щиро вдячний USAID за співпрацю та підтримку демократії в Україні і сподіваюся, що наше успішне співробітництво триватиме і надалі», – підкреслив Олександр Попов.

Зі свого боку директор Агентства Джед Бартон подякував Олександрові Попову за підтримку та допомогу у будівництві нового комплексу споруд дипломатичної місії США в Україні.

Також в урочистостях з нагоди новосілля взяли участь віце-Прем’єр-Міністр Раїса Богатирьова, радник Президента України Марина Ставнійчук, дипломати, представники міжнародних громадських організацій.

Довідково:

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) вже понад 50 років надає економічну та гуманітарну допомогу у всьому світі.

З 1961 року Агентство США з міжнародного розвитку є провідною установою Уряду Сполучених Штатів Америки з виконання програм міжнародної економічної та гуманітарної допомоги. Штаб-квартира USAID знаходиться у Вашингтоні, округ Колумбія. Агентство також має регіональні Місії у Центральній та Південній Африці, Азії та на Близькому Сході, у Латинській Америці та країнах Карибського басейну, а також у Європі та Євразії.

В Україні допомога USAID надається у таких сферах економічного розвитку, демократії та управління, охорони здоров’я і в соціальному секторі. Починаючи з 1992 року, Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,7 млрд. доларів США.

КМДА

Comments