Олександр Попов підписав Меморандум про співпрацю з Посольством Республіки Корея в Україні

опубліковано 29 січ. 2013 р., 05:54 Столичний діловий портал
Сьогодні, 29 січня, в приміщенні столичної держадміністрації відбулася урочиста церемонія підписання Меморандуму про співпрацю між виконавчим органом Київської міської ради (КМДА), Посольством Республіки Корея в Україні та Генеральною дирекцією з обслуговування іноземних представництв. З боку міста угоду підписав особисто голова КМДА Олександр Попов, від іноземного представництва – Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея в Україні Кім Ин-Цжун.

«Переконаний, що ми маємо великі перспективи у співпраці в найрізноманітніших напрямках. Ми з радістю підтримуватимемо всі проекти соціального та наукового спрямування, які представники вашої країни реалізовуватимуть у Києві», – наголосив Олександр Попов.

Натомість пан Посол висловив намір сприяти залученню в економіку української столиці корейських інвестицій. Приклади такої співпраці є вже сьогодні. Нагадаємо, напередодні голова КМДА Олександр Попов відвідав найбільший в Україні центр Науково-дослідних та дослідницько-конструкторських робіт, споруджений в Києві корейською компанією «Samsung Electronics». Уже нині високооплачувану роботу там отримали більше тисячі молодих київських ІТ-фахівців.

Також Кім Ин-Цжун подарував Олександрові Попову світлину традиційного корейського саду, який торік облаштували на території Національного ботанічного саду імені Миколи Гришка, та запросив голову КМДА долучитися до весняної толоки на його території.

Comments