Олександр Попов перевірив роботу Міського дозвільного центру

опубліковано 24 січ. 2012 р., 05:09 Столичний діловий портал

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов доручив терміново виправити недоліки в роботі дозвільного центру, в межах компетенції міської влади. Це відбулося під час інспекційної поїздки очільника КМДА до Міського дозвільного центру 23 січня. Передусім йшлося про кадровий дефіцит. Адже кількість звернень до дозвільного центру з початку 2012 року зросла у 13 разів. Державні адміністратори не встигають обслуговувати усі звернення. Саме тому було прийнято рішення збільшити кількість штатних одиниць у дозвільному центру на 20 осіб. Нині триває конкурс на заміщення цих посад.

«Це реформа, яку ще потрібно пройти, і відпрацювати всі нюанси. Сьогодні нам критично не вистачає державних адміністраторів. Тут утворюються величезні черги. Утім, процедура призначення держадміністраторів відповідно до закону вимагає певного часу, проведення конкурсу і підготовки. Переконаний, що на кінець лютого ми вирішимо цю проблему і ще 20 адміністраторів почнуть працювати в нашому міському дозвільному центрі. А це значно покращить ситуацію», – сказав Олександр Попов.

Нині у Міському дозвільному центрі кияни можуть отримати 64 види дозвільних документів, і консультації за принципом «єдиного вікна». З першого лютого кількість таких дозволів має збільшитися до 143. Функціонування дозвільних центрів – це перший крок до впровадження глобальної програми «електронний уряд». Що має кардинально побороти бюрократію, покращити бізнес-клімат, роботу малого та середнього бізнесу, та посприяти впровадженню інвестиційних проектів – підкреслив голова КМДА, під час візиту до Міського дозвільного центру.

«Ми заявили про намір реалізувати проект електронного урядування. І це завдання, обов’язково буде виконане уже найближчим часом – ми хочемо досягти того рівня, коли людина може обмежитися єдиним візитом до дозвільного центру, або навіть не приходячи, отримати відповідні послуги і документи. Значну частину цього процесу ми плануємо перевести в режим Інтернет-співпраці. І ця технологія зараз доопрацьовується», – розповів голова КМДА.

Голова КМДА нагадав, що цього року в Києві мають відкритися центри адміністративних послуг у кожному районі міста. В районних дозвільних центрах видаватимуть 71 вид адміністративних документів. Перший такий центр запрацював наприкінці 2011 року у Солом’янському районі.

Завдяки впровадженню дозвільних центрів значно скоротився час, який витрачають кияни на отримання довідок, свідоцтв та інших документів. Вдалося також організувати процес так, аби уникнути особистого контакту заявника та чиновника, що попереджає прояви хабарництва та корупції.

Comments