Олександр Попов: «Київ зацікавлений у партнерстві з Ригою як в гуманітарному, так і в економічному напрямках»

опубліковано 18 вер. 2012 р., 00:03 Столичний діловий портал   [ оновлено 18 вер. 2012 р., 00:04 ]
17 вересня, у столичній міськадміністрації відбулася офіційна зустріч голови КМДА Олександра Попова із Надзвичайним та Повноважним Послом Латвійської Республіки в Україні доктором Аргітою Даудзе. Сторони домовилися про розвиток братерських стосунків між Києвом та Ригою у найрізноманітніших напрямках від освіти та культурного обміну до інвестицій та економічного партнерства.

«Стосунки Києва та Риги мають давню і дуже хорошу історію. Ми пишаємося нашими спільними проектами і зацікавлені у партнерстві з Латвійською столицею як в гуманітарному, так і в економічному напрямках. Сподіваюся ваше Посольство сприятиме нам у цьому», – наголосив Олександр Попов.

За словами Аргіти Даудзе латвійський бізнес дійсно зацікавлений в інвестиційній співпраці з Києвом. Найцікавішими напрямками для такого співробітництва вона назвала будівництво, освіту та транспортну інфраструктуру.

«Мені відомо, що наші міста давно і плідно співпрацюють без посередництва Посольств, і я щиро радію цьому. Однак, переконана, що наша дипломатична місія зможе сприяти розвиткові цих стосунків. Тим паче, що між нашими столицями дійсно дуже багато спільного», – акцентувала пані Даудзе.

Нагадаємо, офіційна співпраця Києва та Риги триває з 1998 року. У січні поточного року після капітальної реконструкції та реновації у Ризі запрацювала єдина в країнах Балтики українська школа. У церемонії відкриття взяли участь представники Київської міської державної адміністрації. Зокрема, заступник голови КМДА Леонід Новохатько передав учням навчального закладу добірку українських книг.

КМДА

Comments