Олександр Попов доручив перевірити стан підключення до електромереж МАФів та об’єктів виїзної торгівлі

опубліковано 6 черв. 2013 р., 23:55 Столичний діловий портал
Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов доручив обстежити стан підключення до електричних мереж об’єктів виїзної торгівлі та малих архітектурних форм на території столиці.

Так, голови райдержадміністрацій спільно з керівництвом КП «Київміськсвітло», ПАТ «Київенерго» та Департаментом міського благоустрою та збереження природного середовища повинні забезпечити обстеження стану підключення зазначених об’єктів до енергомереж. Виявлені порушення мають бути усунені до 10 червня 2013 року.

Контроль за виконанням окремого доручення Олександра Попова покладено на першого заступника голови КМДА Анатолія Голубченка.

Зазначимо, що фахівці міськдержадміністрації занепокоєні випадками недотримання вимог з безпеки при підключенні до мереж. Такі факти були виявлені в ході реалізації ініціативи Олександра Попова з ліквідації незаконних МАФів у столиці.

За інформацією Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища, у період з 27 травня до 1 червня 2013 року у Києві демонтували 246 малих архітектурних форм. Зокрема, силами комунального підприємства «Київблагоустрій» та районних держадміністрацій демонтовано 205 одиниць, а також силами власників у результаті вжитих заходів – 41 тимчасову споруду.

Comments