Олександр Попов: «Знак якості «Столичний стандарт» отримають лише ті підприємства Києва, чия продукція відповідатиме найвищим вимогам»

опубліковано 3 лют. 2012 р., 03:37 Столичний діловий портал

Реалізація Стратегії розвитку Києва передбачає подальше впровадження міських програм підтримки київського виробника. Однак столична влада підтримуватиме передусім ті підприємства, які забезпечуватимуть найвищу якість своєї продукції. Про це під час візиту на ПАТ «Макаронна фабрика» сказав голова КМДА Олександр Попов.

«Настав час спільними зусиллями міста та підприємств привернути увагу до якісних товарів, вироблених у Києві. Донести інформацію до людей, що в Києві на найсучаснішому обладнанні виробляють товари вищого ґатунку, які відповідають світовим стандартам. Продукти тільки найвищої якості повинні бути не лише в наших дошкільних закладах, школах, лікарнях але й на столі у кожного киянина. Передусім якість, і лише потім ціна – повинна формувати вибір партнерів серед підприємств-постачальників продуктів», – сказав Олександр Попов.

За словами голови КМДА, Київ має намір уже цього року запровадити власний знак якості, яким відзначатиме продукцію столичних підприємств, що відповідає найвищим світовим вимогам. Заслужити, аби такий знак з’явився на упаковці, буде не легко. Перш ніж отримати його, підприємство та його продукція проходитиме суворе тестування. Однак, символ Києва на упаковці означатиме для киян найвищу якість продукції та найкращий соціальний захист працівників, що її виготовляють. Розробити такий проект очільник столичної держадміністрації доручив Головному управлінню промислової, науково-технічної та інноваційної політики КМДА спільно з Торгово-промисловою палатою України.

«Пам’ятаєте, в Радянському Союзі був знак якості. І люди довіряли йому, адже він дійсно гарантував найвищий рівень продукції. Ми хочемо відродити цю практику у Києві. І зараз розробляємо відповідний проект. Умовно ми назвали його «Столичний стандарт якості». Ймовірно, це буде символ Києва, яким ми відмічатимемо продукти та товари, що підтвердили свою високу якість. Це дасть нам можливість виокремити дійсно якісну продукцію, і допомогти киянам вберегтися від неякісних сурогатів. Думаю цього року ми почнемо реалізовувати такий проект, і цим теж підтримаємо наші київські підприємства, однак лише ті, які виготовляють продукцію дійсно високого рівня», – наголосив Олександр Попов.

Він підкреслив, що мета київської влади – підтримати якісні зміни у розвитку деяких традиційно київських галузей, оскільки за їх продукцією стоїть світове визнання міста, його іміджу науково центру, в який є сенс вкладати серйозні інвестиції.

«Взаємодія з міськими виробниками для влади є особливим пріоритетом хоча б через те, що вони є безпосередніми вкладниками податків у міський бюджет, і гроші ці ідуть, у свою чергу, на поліпшення соціальної атмосфери міста, де вони функціонують. З іншого ж боку, міські замовлення можуть стать серйозною підтримкою для підприємств, запорукою їхнього розвитку, а отже збільшення виробництва і робочих місць, поліпшення умов праці киян», – сказав Олександр Попов.
 

Comments