Олександр Попов: «Стратегія розвитку Києва до 2025 року – це результат співпраці влади та киян»

опубліковано 7 груд. 2011 р., 09:29 Столичний діловий портал   [ оновлено 7 груд. 2011 р., 09:31 ]

Сьогодні, 7 грудня, відбулися загальноміські обговорення Стратегії розвитку Києва до 2025 року. У заході взяли участь керівники Київської міської державної адміністрації та її структурних підрозділів, депутати Київської міської ради, представники громадських організацій, органів самоорганізації населення та багато інших.
Звертаючись до присутніх, голова КМДА Олександр Попов сказав: «Сьогоднішні громадські слухання – це важливий крок до ухвалення документа, покликаного визначити стратегічні цілі й шляхи прориву Києва до найвищих стандартів комфортного життя і ефективної роботи в столиці.

Ці стандарти ми втілимо так, щоб кожен киянин пишався своїм містом, містом із самобутньою архітектурою, унікальною природою і видатними культурними традиціями».

Також він зазначив, що підсумкова версія документаце спільна робота усіх киян, яким небайдуже майбутнє нашого міста.

«Мені дуже приємно, що саме такий план, реалізувавши який, ми можемо досягти високих соціальних стандартів у місті, презентується саме в День місцевого самоврядування. І якщо початок роботи над документом – це робота фахівців, то сьогодні – це спільний творчий труд і громадських організацій, і фахівців, і науковців, і представників бізнесу – усієї територіальної громади Києва», – наголосив Олександр Попов.

Портал Київської міської влади

Comments