Олександр Попов: «Перша фаза проекту Bionic Hill буде реалізована вже за 3 роки»

опубліковано 4 трав. 2012 р., 01:23 Столичний діловий портал
Першу фазу Bionic Hill реалізують уже через 3 роки. На площі 147 гектарів буде зведено інноваційний комплекс для інтелектуальної праці і комфортного життя його мешканців. Там розмістяться бізнес-інкубатори, університет, готелі, спорткомплекс, торговельно-розважальний центр, житлові будинки, школа і дитячі садки, приміщення для українських і зарубіжних компаній, що працюють у сфері ІТ-технологій, венчурні фонди і відділення банків. Про це в інтерв’ю австрійському виданню «Виртшафтсблатт» розповів голова КМДА Олександр Попов.

«Два тижні тому ми підписали Меморандуми про співпрацю з представниками тринадцяти венчурних фондів, які працюють у Кремнієвій долині в Каліфорнії. До речі, інвестори були приємно вражені високим рівнем підготовки київських ІТ-фахівців. Нині обіг ІТ-підприємств, які працюють у Києві, складає 1,5 мільярда доларів США, а річне зростання становить 30%. Маємо великі перспективи», – сказав Олександр Попов.

За словами очільника КМДА це буде великий проект муніципального, державного і приватного партнерства. Київ, зокрема, інвестуватиме в інфраструктуру. Передусім ідеться про будівництво доріг. Згідно з технічно-економічним обґрунтуванням, лише з бюджету розвитку столиці надійде 80 мільйонів доларів.

Водночас Олександр Попов наголосив на динаміці економічного розвитку та відновлення соціальної стабільності після кризи як у столиці зокрема, так і в країні загалом.

«Ми відновлюємо той рівень економічного потенціалу, який мали до кризи. Протягом останніх 2 років спостерігаємо зростання як у Києві, так і в Україні. А в деяких галузях ми навіть досягли рекордних показників. Наприклад, у сфері будівництва житла: у 2011 році ми спорудили 1,5 мільйона квадратних метрів житлової площі», – зазначив у інтерв’ю голова КМДА.

Олександр Попов нагадав, що наприкінці 2011 року Київ ухвалив План стратегічного розвитку міста, а місяць тому в українській столиці відбувся перший Київський інвестиційний форум, під час якого підписано Меморандуми на загальну суму 4 мільярди доларів США. Сьогодні пакет інвестиційних пропозицій складає 15 мільярдів доларів США.

Офіційний веб-порталКиївської влади


Comments