Олександр Попов: «Київ – місто багатовекторного розвитку і нам є чим зацікавити інвесторів»

опубліковано 29 бер. 2012 р., 03:32 Столичний діловий портал
До конструктивної співпраці і взаємовигідних проектів на території однієї із найстаріших столиць Європи закликав світову бізнесову спільноту голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов. Очільник КМДА привітав інвесторів-учасників першого Київського інвестиційного форуму та націлив іноземних гостей на ефективну подальшу роботу.

«Плани, які ми сформували для себе – дуже амбітні, але абсолютно реальні. Ми дійсно залучили до процесу формування Стратегії розвитку Києва практично кожного кияна, яких хотів взяти у цьому участь. Це реальний загальноміський проект. Мені дуже приємно сказати про те, що він отримав найвищу підтримку від Президента України, Прем'єр-міністра, Уряду і Верховної ради. Це дає нам можливість разом, інтегруючи зусилля держави і міста, реалізувати в життя наші амбітні плани. Разом з тим, міжнародні рейтингові агентства та фахівці визначають позитивні перспективи подальшого розвитку Києва. Ми провели велику роботу і сьогодні презентуємо пакет бізнес ідей на 15 мільярдів доларів, і це тільки початок. Тому я запрошую всіх до співробітництва і можу гарантувати, що ті хто захоче мати з нами партнерські стосунки, матимуть прекрасні перспективи для реалізації своїх бізнесових ідей у Києві», – сказав Олександр Попов, звертаючись до учасників форуму.

Також голова КМДА підкреслив, що окрім економічного потенціалу Київ має величезну культурну, історичну, архітектурну, археологічну спадщину та принципову позицію примножувати її і зберігати. А тому одним із найперспективніших напрямків для інвестицій Олександр Поповназвав саме туристичну галузь.

«Це той напрямок нашої економіки, який має стати одним із ключових аспектів в перспективах розвитку Києва», – сказав очільник КМДА.

Серед конкурентних переваг міста та України вцілому Олександр Попов назвав зручне географічне розташування, а також, майже безмежний, науковий та інтелектуальний потенціал.

«Ми віримо в перспективи Києва з точки зору використання його інтелектуального потенціалу. Саме тут зосереджені найкращі наукові, освітні центри України і Європи. Дуже багато наших співвітчизників є сьогодні провідними фахівцями в різних іноземних компаніях у всьому світі. І тому я переконаний, що прихід інвестицій в Київ буде підтриманий і тим інтелектуальним, науковим потенціалом, який сьогодні у нас є», – наголосив Олександр Попов.

Також він нагадав іноземним гостям, що цього року Києву виповнюється 1530 років.

«Це велика історія якою ми горді, але водночас ми переконані, що Київ матиме і велике майбутнє. Київ – це місто яке розвивається багатовекторно і в кожному з усіх цих напрямків ми маємо дуже хороші перспективи», – резюмував голова Київської міської державної адміністрації.

КМДА

Comments