Олександр Попов: «ІТ-парк BIONIC Hill – це не лише прорив столичної економіки, але й тисячі робочих місць для нинішніх школярів та студентів міста»

опубліковано 22 бер. 2012 р., 05:42 Столичний діловий портал
Будівництво надсучасного парку ІТ-технологій BIONIC Hill у Києві – це перспектива найближчих 4 років. Проект його створення столиця презентуватиме 29 березня на першому Київському інвестиційному форумі перед спільнотою інвесторів зі світовим ім’ям. Уже сьогодні іноземний бізнес виказує неабиякий інтерес до Києва як до майбутнього осередку ІТ-технологій Європи. Про це під час зустрічі з учнями та викладачами столичного Ліцею інформаційних технологій №79 сказав голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов.

«Той напрямок у житті, який обрали вихованці ліцею, насправді дуже перспективний для столиці. Проект інноваційного парку BIONIC Hill дозволить найкращим столичним фахівцям у сфері ІТ-технологій, які, я переконаний, виростуть з нинішніх учнів та студентів столиці, отримати високооплачувану роботу, а місту – розвиток економіки та інфраструктури. Дуже скоро Київ потребуватиме великої кількості висококваліфікованих спеціалістів ІТ-галузі для реалізації цього проекту. Водночас без впровадження ІТ-технологій сьогодні не розвивається жоден бізнес, а ми маємо намір розвивати столичні підприємства», – наголосив Олександр Попов.

За словами голови КМДА, передбачається, що перша черга інноваційного парку буде здана у 2014 році. У цілому ж проект передбачає будівництво понад 225 тисяч квадратних метрів офісних площ, на яких розташуються штаб-квартири провідних українських та світових ІТ-компаній, наукових центрів і лабораторій спеціалізованого університету.

Олександр Попов також наголосив, що напрямок ІТ-технологій нині один із найперспективніших у світі. І країни, котрі свого часу зробили ставку на нього, сьогодні демонструють надвисокі показники розвитку економіки.

Тож голова КМДА закликав школярів старанно вчитися, щоденно тренувати та удосконалювати свої навички, адже саме професіоналізм невдовзі стане для них запорукою успішного професійного та кар’єрного росту.

КМДА

Comments