Олександр Попов: «Гроші мають залишатися в Києві»

опубліковано 5 груд. 2011 р., 08:58 Столичний діловий портал   [ оновлено 5 груд. 2011 р., 08:58 ]

Міська влада взяла курс на підтримку київських виробничих підприємств, які забезпечують киян робочими місцями та істотно наповнюють бюджет. Голова КМДА Олександр Попов на апаратній нараді дав доручення скласти перелік київських підприємств, продукція яких може стати конкурентоспроможною, а їх розвиток сприятиме реалізації стратегічної ініціативи «Зроблено в Києві», яка закладена у проекті Стратегії розвитку Києва.

«Одна з проблем великих промислових підприємств – відсутність серйозних замовлень, зокрема державних. Міська влада має можливість і повинна допомогти їм у вирішенні цієї проблеми. Це подвійна користь для міста. По-перше, працівники отримають зарплату, підприємства – обігові кошти і прибуток, а відтак, збільшиться обсяг податкових надходжень до бюджету. А по-друге, продукція вітчизняних виробників дешевша за іноземні аналоги», – зазначив Олександр Попов.

Щодо якості київської продукції, голова КМДА висловив впевненість, що вона «не поступається, а нерідко і перевищує за якістю іноземні аналоги».

«Влада має допомогти підприємствам пропагувати свою продукцію і в Україні, і за її межами. Знак «Зроблено в Києві» має стати авторитетним брендом. Це також сприятиме формуванню позитивного іміджу Києва і досягненню інших наших стратегічних цілей», – підкреслив Олександр Попов.

Зокрема, голова КМДА дав доручення розробити пропозиції щодо співпраці з підприємствами, які виробляють медичну техніку та товари для осіб з обмеженими фізичними можливостями.

«Їх продукція має стати основою матеріально-технічного забезпечення реформ в медичній та соціальній сфері», – наголосив Олександр Попов.

Нагадаємо, що раніше Олександр Попов доручав скласти перелік підприємств, які можуть виготовляти обладнання для парковок та брати участь у конкурсі з будівництва паркінгів, який оголосила КМДА.

«Гроші повинні залишатися в Києві», – підкреслив голова КМДА.
 

Comments