Олександр Мазурчак: «Розробка схеми розміщення МАФів у столиці дозволить зменшити їх кількість вдвічі»

опубліковано 5 квіт. 2012 р., 06:16 Столичний діловий портал
До 2013 року у столиці з’явиться комплексна схема розміщення малих архітектурних форм та тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності. Про це під час пленарного засідання IX сесії Київради VI скликання повідомив перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак.

«До 2013 року ми розробимо схему з прив’язкою до конкретних місць. Зокрема, схемою буде визначено функціональне розміщення, зовнішній вигляд та місце розташування. Тільки таким чином ми зможемо увійти у цивілізовані рамки та припинити встановлення нових тимчасових споруд», – повідомив Олександр Мазурчак.

Також він зауважив що МАФи, які були встановлені законно, не порушують норми, власники яких сплачують пайовий внесок, залишаться на своїх місцях.

«Демонтуватимемо ми лише ті малі архітектурні форми, які встановлені незаконно, без дозвільної документації та після введення мораторію на встановлення МАФів і ті кіоски, які грубо порушують ДБН. Ми розуміємо, що різке зменшення кількості кіосків одночасно не можливо. Проте, у намірах влади, починаючи з 2013 року, з 12700 існуючих МАФів залишити 9500 кіосків», – сказав Олександр Мазурчак.

За його словами, кінцевим результатом влада очікує, що упродовж декілька років у столиці для провадження підприємницької діяльності залишиться 5 – 6 тисяч кіосків.


КМДА

Comments