«Ocean-Plaza» - один із найбільш масштабних інвестиційних об’єктів столиці

опубліковано 23 жовт. 2012 р., 23:55 Столичний діловий портал   [ оновлено 23 жовт. 2012 р., 23:56 ]
Близько 200 мільйонів доларів США інвестицій, понад 4 тисячі нових робочих місць, перший в Україні публічний акваріум на 350 тонн води з акулами та морськими скатами – це чи не найбільший інвестиційний об’єкт серед реалізованих цьогоріч у столиці. Прем’єр-міністр України Микола Азаров та голова КМДА Олександр Попов оглянули новозбудований Торгово-розважальний комплекс «Ocean-Plaza».

«Після введення в експлуатацію цього центру у Києві з’явиться чотири тисячі нових робочих місць. Для мене надзвичайно важливо було оцінити готовність приватного інвестора вкладати інвестиції у розвиток Києва», – сказав Микола Азаров.

Також Глава Уряду обговорив із Олександром Поповим та представниками будівельних організацій реалізацію проектів, пов’язаних із розвитком соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури Києва. Зокрема, у Голосіївському районі міста, де нині ведеться активне житлове будівництво. Перш за все зверталася увага на перспективи будівництва шляхопроводів, транспортних розв’язок та мостів.

«Важливо створити у Києві привабливі для приватного інвестора умови, адже реалізація подібних масштабних проектів дає змогу не лише розвивати сучасну соціальну інфраструктуру, а й відкривати тисячі нових робочих місць для киян», – підкреслив Олександр Попов.

Нагадаємо ТРЦ «Ocean-Plaza» розташований на Либідській площі у Голосіївському районі. Нині це найбільший торгово-розважальний центр в Україні.

Comments