Незаконні МАФи ночами вже не з'являються

опубліковано 30 лип. 2012 р., 04:43 Столичний діловий портал   [ оновлено 30 лип. 2012 р., 08:30 ]
Завдяки роботі нічних оперативних груп, організованих ГУ контролю за благоустроєм спільно з правоохоронними органами, вдалося призупинити практику незаконного розміщення малих архітектурних форм у нічний час. Про це в прямому ефірі телеканалу «Київ» повідомив Сергій Садовой - начальник ГУ контролю за благоустроєм Київміськдержадміністрації.

«Ми разом працюємо з правоохоронними органами, чергують наші міліціонери, автомобілі, які надають вранці інформацію, щоб ми вже оперативно реагували. Ми їздили ночами і призупинили активну установку кіосків в нічний час. Люди, які намагалися це робити, перестали цим займатися. Але ця робота повинна продовжуватися, нам потрібно змінювати законодавство в цьому питанні. Ті нормативні документи і санкції, які сьогодні є, недостатні, щоб ми навели порядок. Ми відпрацювали всі адреси на сьогодні, де кіосків не повинно бути, залишилися у нас ще дві станції метро і ті місця, де є порушення будівельних норм. Ми ці адреси чітко вже зафіксували, провели комісію по демонтажу і проголосували, склали план дій з демонтажу і незабаром це питання закриємо», - підкреслив він.

Сергій Садовий також повідомив, що на одній з найближчих сесій Київради буде представлено нову схему розміщення малих архітектурних форм в Києві, розроблену спільно ГУ з контролю за благоустроєм, ГУ архітектури та містобудування, та інститутом Генерального плану.

Comments