Наступного тижня Мінприроди презентує Національну стратегію імплементації Угоди про асоціацію з ЄС у сфері охорони довкілля

опубліковано 13 серп. 2014 р., 01:59 Столичний діловий портал
Андрій Мохник - міністр
Міністерство екології та природних ресурсів працює над наближенням вітчизняного законодавства до вимог Європейського Союзу.
Особливої ваги це питання має в рамках імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС в галузі охорони навколишнього середовища.
Саме з цією метою Мінприроди напрацювало Національну стратегію імплементації Угоди про асоціацію з ЄС у сфері охорони довкілля і уже 21 серпня буде готове її презентувати широкому загалу.
Про це повідомив Міністр екології та природних ресурсів Андрій Мохник на брифінгу в Будинку Уряду 12 серпня 2014 року.

«Міністерство екології та природних ресурсів активно працює над імплементацією Угоди про асоціацію з ЄС у сфері охорони довкілля. Уже 21 серпня у Міністерстві буде представлено Національну стратегію наближення законодавства України до права Євросоюзу у сфері охорони довкілля», - зазначив Міністр.

За його словами, Угода про асоціацію з ЄС дає не тільки серйозні перспективи для України і відкриває нові горизонти, але й ставить перед нашим суспільством серйозні виклики.

Докладніше >>>
Comments