Напередодні Дня науки в столиці відкрили оновлений Центр науково-дослідних, дослідно-конструкторських розробок

опубліковано 18 трав. 2013 р., 00:00 Столичний діловий портал
17 травня за участю прем’єр-міністра України Миколи Азарова та в.о. першого заступника голови КМДА Анатолія Голубченка відбулося урочисте відкриття нового офісу Центру науково-дослідних, дослідно-конструкторських розробок компанії «Samsung Electronics» у Києві, що зайняв майже 16 тис. м. кв.

«Створення та розвиток такого центру є надзвичайно важливим для Києва та України загалом. По-перше, це сприятиме зменшенню відтоку висококваліфікованих кадрів із України, 1600 столичних ІТ-фахівців зможуть отримати роботу в одній із передових світових компаній із належною оплатою праці та соціальними гарантіями. По-друге, це додаткові надходження до столичного бюджету та інвестиції. Так, за 4 роки компанія вже інвестувала в економіку України близько 100 мільйонів доларів. Передбачається, що з 2014 рівень щорічних інвестицій становитиме більше 100 мільйонів», – зазначив Анатолій Голубченко.

Центр НДДКР було відкрито в 2009 році для виробництва високоякісних програмних продуктів, розроблених найкращими спеціалістами в галузі інформатики та комп’ютерної інженерії. Наразі у двох філіалах компанії працює більше 1200 фахівців, до 2014 року планується збільшити штат до 2000 працівників.

Крім того, компанія активно співпрацює з українськими університетами. Так, на базі двох столичних ВИШів створено 4 спільні лабораторії, ще 3 функціонуватимуть у Харкові. Крім того, найкращі студенти мають змогу пройти стажування в компанії чи відвідати безкоштовні ІТ-тренінги.

За словами представників компанії, сьогоднішня подія стала вагомим кроком у досягненні основної мети – бути науково-дослідним центром № 1 у СНД та Європі.

Comments