На Міжнародній виставці інвестицій у нерухомість MIPIM 2013 стенд Києва відвідали кілька тисяч учасників

опубліковано 22 бер. 2013 р., 01:19 Столичний діловий портал
Київ успішно презентував свої проекти на спільному стенді з компанією «К.А.Н. Девелопмент» у рамках Міжнародної виставки інвестицій в нерухомість MIPIM 2013, яка відбувалася з 12 до 15 березня в м. Канни (Франція). Про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко на підсумковій прес-конференції.

За його словами, столиця представила на виставці вдвічі більший стенд, ніж минулого року. Цього року на стенді були презентовані проекти «Київ-сіті», «Дніпровська перлина», «Алея соборності», Технопарк у Деснянському районі Києва та можливості компанії «Київміськбуд». Стенд Української столиці відвідали кілька тисяч учасників виставки.

«Найцікавішим для інвесторів на сьогодні є проект, який реалізується в рамках стратегічної ініціативи «Центр поруч з домом» – «Київ-Сіті». Пропонується створення ділового мікрорайону, який сполучить між собою найсучасніші технології і дозволить працювати і жити в одному місці. На Лівому березі сьогодні проживає 36,2% загального офіційного населення міста. Але тут розташовано лише 19,7% робочих місць. Будівництво «Київ-Сіті» на Осокорках-Північних дозволить вирішити цю проблему, а також дещо знизити навантаження на транспортну інфраструктуру. Ми хочемо знайти професійну керуючу компанію зі світовим ім’ям, яка в змозі реалізувати цей досить складний проект. У найближчий час ми оголосимо конкурс на пошук компанії для управління проектом», – наголосив він.

Генеральний директор «К.А.Н. Девелопмент» Еміль Соловйов наголосив, що участь у таких виставках – це, в першу чергу, робота над іміджем Києва і країни.

«Зараз у світі про Україну знають як і раніше мало. А показуючи наші проекти, ми хочемо продемонструвати, що в Україні на ринку нерухомості працюють професіонали, які вміють будувати створювати і успішно реалізувати дійсно унікальні проекти у всіх сегментах. Сьогодні у нас є, що продемонструвати нашим колегам з-за кордону, наприклад, найуспішніший функціонуючий ТРК в Україні Ocean Plaza, офісні центри 101 Tower, IQ Business Center, МФК Respublika, МФК Victory Towers, а також наші нові житлові проекти Central Park і резиденція на Димитрова. І повірте, їх рівень за час MIPIM 2013 оцінили тисячі відвідувачів нашого стенду. Сподіваюся, це в черговий раз підтвердило, що Київ – сучасна ділова столиця, гідна кращих, неординарних проектів», – наголосив він.

За словами Голови ради директорів AVEC GROUP Олексія Чернишова, за підсумками ефективної презентації проектів і на підставі проведених переговорів 8 інвестиційних компаній мають намір продовжити розвиток розпочатого співробітництва.

«Участь українських компаній на виставці такого високого рівня сприяє покращенню іміджу країни в цілому, підвищенню інвестиційної привабливості України, сприяє успішній реалізації унікальних проектів комерційної нерухомості. На тлі тенденції, що намітилася після виходу з інвестиційної кризи в секторі нерухомості, ми відчули реальний інтерес до наших проектів торгово-розважальних центрів, а також до унікального і масштабного проекту Торгового парку», – наголосив він.

На виставці компанія EASTGATE DEVELOPMENT представила три ключових українських проекти зі свого портфеля: великоформатні торговельно-розважальні центри Cosmo Mall і Levada Mall (Харків); проект B2B інноваційного торгового парку Asia Trade & Technology Park (Київ), аналогів якому немає в Україні.

Comments