Найкращі за результатами 3-х кварталів - Шевченківський, Печерський та Дарницький райони столиці

опубліковано 19 лист. 2012 р., 01:12 Столичний діловий портал   [ оновлено 19 лист. 2012 р., 01:19 ]
У Київській міській державній адміністрації підбили підсумки роботи районів за 9 місяців 2012 року. Згідно з рейтингом районів, лідером залишається Шевченківський, який посідає перші місця у двох сферах та ще у двох – II та III місця. Другу сходинку в рейтингу займає Печерський район а третю – Дарницький. На середніх позиціях рейтингової таблиці – Подільський, Солом’янський, Оболонський, Голосіївський та Святошинський райони. На 9-му місці залишився Дніпровський район. Погіршив свої рейтинги Деснянський район, перемістившись з 8-ї на 10-ту сходинку. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко під час розширеного засідання Колегії КМДА.

«Шевченківський та Печерський райони є лідерами у сферах охорони здоров’я, підтримки бізнесу та інвестиційної діяльності, проте мають однакові проблеми у сферах державних фінансів, споживчого ринку та ринку праці. При цьому Дарницький район зміг підвищити свій рейтинг на дві позиції та потрапити до трійки лідерів. Район вийшов на перше місце у сфері державних фінансів, значно поліпшив результати у галузі споживчого ринку, соціального розвитку та ринку праці, охорони здоров’я, у яких посів 2-ге, 3-тє місця», – зазначив Руслан Крамаренко.

Крім того він додав, що зусилля Святошинського району щодо поліпшення соціально-економічного розвитку та удосконалення своєї діяльності дали деякий результат. Район залишив ряди аутсайдерів і перемістився з 10-го на 8-ме місце. Райдержадміністрація суттєво посилила роботу у сфері державних фінансів (2 місце проти 8 у 2011 році), економічного розвитку (підвищення з 9 на 5), соціального розвитку та ринку праці (з 8 на 4).

«Найгіршими цього разу стали Дніпровський та Деснянський райони, які посіли останні 9-те і 10-те місце. Аналізуючи роботу Дніпровського району, складається враження, що така ситуація задовольняє його керівництво, адже роботи адміністрації не видно зовсім. Щодо Деснянського району, то ейфорія від отриманого за І півріччя 2012 року 8-го місця певною мірою негативно вплинула на роботу району у ІІІ кварталі, що і повернуло його на 10-те місце. Звичайно в районі є й позитивні результати, а саме: перше місце у сфері соціального розвитку та ринку праці. Проте з восьми напрямів діяльності рейтингу погіршено результати роботи в п’яти», – зазначив Руслан Крамаренко.

Comments