Найбільша в СНД конференція в сфері інтернет - IDCEE 2012. Інтернет-технології та інновації

опубліковано 18 жовт. 2012 р., 23:24 Столичний діловий портал   [ оновлено 18 жовт. 2012 р., 23:32 ]
Сьогодні, 19 окктября, о 10:00 на Кореспондент.net починається відеотрансляція найбільшого в СНД і країнах Східної і Центральної Європи заходу, присвяченого інтернет-бізнесу - конференції IDCEE 2012.Інтернет-технології та інновації.

До уваги учасників та глядачів буде представлена ​​індійська панель, а також пітчинг фіналістів на головній сцені. Крім того, будуть представлені результати рейтингу ТОП-30 найперспективніших команд-стартапів UAнету, який буде проведений спільно з російським Агентством PRUFFI.

У цьому році в числі інвестиційних фондів, що беруть участь у конференції, будуть такі провідні фонди, як: Accel Partners, Index Ventures, Sofinnova Partners, Bessemer Venture Partners, Blumberg Capital, Balderton Capital, Intel Capital, Mangrove Capital Partners, Siguler Guff (Russia Partners ), Baring Voskok Capital Partners, Warburg Pincus, Wellington Partners, DFJ Esprit, DN Capital, eVenture Capital Partners, Partech International, Ventech.

IDCEE - щорічний захід міжнародного масштабу в сфері інтернет-технологій та інновацій, покликаний об'єднати ідеї і знання провідних експертів і стартапів з експертизою та можливостями інвесторів і венчурних капіталістів за допомогою організації конференції масштабного рівня. Проходить восени (у жовтні) протягом двох днів у Києві.

Comments