Над проектом Програми сприяння розвитку малого та середнього підприємництва працюватиме спеціальна робоча група

опубліковано 9 серп. 2012 р., 02:18 Столичний діловий портал   [ оновлено 10 серп. 2012 р., 03:38 ]
З метою розробки проекту Київської міської програми сприяння розвитку малого та середнього підприємництва на 2013-2014 року, при Київській міській державній адміністрації створено робочу групу. Відповідне розпорядження підписав голова КМДА Олександр Попов.

Очолив робочу групу заступник голови КМДА Руслан Крамаренко.

Заступниками голови робочої групи стали начальник Головного управління з питань регуляторної політики та підприємництва Микола Поворозник та директор комунальної науково-дослідницької установи «Науково-дослідний інститут соціально-економічного розвитку міста» Оксана Галенко. Також до групи увійшли начальник Головного управління промислової, науково-технічної та інноваційної політики Людмила Денисюк та інші фахівці профільних структурних підрозділів та комунальних підприємств.

Нагадаємо, що основними завданнями Програми сприяння розвитку малого та середнього підприємництва є удосконалення нормативно-правової бази сфери підприємництва; спрощення процедур та зменшення витрат при започаткуванні підприємницької діяльності та отриманні дозвільних документів; активізація діючих та впровадження нових форм фінансово-кредитної підтримки малого та середнього підприємництва; підтримка розвитку інноваційної діяльності малого та середнього підприємництва; сприяння міжрегіональному та міжнародному співробітництву суб’єктів малого та середнього підприємництва; розширення взаємодії бізнесу та органів влади міста шляхом упровадження механізмів державно-приватного партнерства тощо.

КМДА

Comments