Національний стенд України посів п’яте місце на міжнародній туристичній виставці ITB Berlin 2013

опубліковано 12 бер. 2013 р., 00:34 Столичний діловий портал   [ оновлено 12 бер. 2013 р., 00:35 ]
За оцінкою Кельнської бізнес-школи, Національний стенд України посів 5 місце серед усіх європейських експонентів туристичної виставки ITB Berlin 2013.

Загалом на виставці експерти оцінили більше ніж 10 000 стендів у 26 залах та обрали найкращий у кожній із представлених категорій. Національний стенд України посів п’яте місце серед всіх європейських експонентів за наступними критеріями: комунікаційна складова стенду, заходи, дизайн, послуги на стенді, креативність, сталість.

Нагадаємо, що з 6 до 10 березня у Німеччині проходила міжнародна туристична виставка ITB Berlin 2013. Де Національний стенд України був представлений 11-ма регіонами країни, його загальна площа – майже 500 м2.

Зокрема, у всеукраїнському стенді було представлене і місто Київ, презентовані туристичні можливості столиці, а також проведені промо-акції та заходи на стенді. У рамках презентації Києва гості стенду мали можливість взяти участь у вікторині «Що ти знаєш про Київ?», отримали сувеніри від представників міста. На стенді відвідувачів виставки частували традиційними українськими напоями та закусками.

Зауважимо, що у 2012 році стенд України посів 9 місце серед 67 європейських країн-учасниць виставки ITB Berlin.

Comments