Національний банк України вказав які документи необхідно подавати при відкриттю банківських рахунків товариств з модельними статутами

опубліковано 19 бер. 2012 р., 02:49 Столичний діловий портал


НБУ  роз’яснив  про  зміни в порядку відкриття рахунків клієнтів

 Представник  товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ), яке створено (діє) на основі модельного статуту, замість копій засновницького документу (статуту, засновницького договору, установчого акта,  положення), повинен представити в банк копію підписаного всіма засновниками рішення про його створення, засвідчену нотаріально або оригінал рішення, копія з якого засвідчується підписом уповноваженого працівника банку.

В рішенні необхідно вказати відомості про найменування товариства,   місцезнаходження, предмет та цілі діяльності, склад засновників та учасників, розмір статутного (складеного) капіталу, розмір часток кожного із учасників, порядок внесення ними вкладів, а також інформація про провадження діяльності на основі модельного статуту. Модельний статут представником ТОВ надавати в банк не потрібно.

Такий порядок діятиме до тих пір поки не будуть внесені зміни до Інструкції про порядок відкриття, використання і закриття рахунків у національній та іноземних валютах.

  Лист НБУ від 13.03.2012 р. N 25-111/581-2652 «Роз'яснення про зміни в порядку відкриття рахунків клієнтів».

 

Держкомпідприємництво

 

 

 

 

 

 

Comments