Міжнародну науково-практичну конференцію з розвитку зеленого господарства відкрито

опубліковано 21 лют. 2013 р., 23:17 Столичний діловий портал
Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов відкрив міжнародну науково-практичну конференцію з теми: «Екологія великого міста. Вплив факторів міського середовища на стан зелених насаджень. Досвід та шляхи збереження насаджень в урбаністичному середовищі».

«Це перша у столиці конференція такого рівня. І мені приємно, що вона зібрала фахівців з 12 країн. Переконаний, що такі зустрічі мають стати традиційними. Впевнений, що обмін досвідом стане корисним та цікавим для усіх учасників міжнародної науково-практичної конференції, адже  у кожного міста своя специфіка озеленення, свої традиції та нововведення. Сьогодні ми ставимо перед собою завдання повернути Києву статус найзеленішої столиці Європи, а відтак зацікавлені у вивченні досвіду інших країн», – наголосив Олександр Попов.

У міжнародній науково-практичній конференції беруть участь 40 фахівців з 12 країн: України, Литви, Латвії, Естонії, Чехії, Вірменії, Росії, Білорусі, Китаю, Фінляндії, Казахстану та Нідерландів. Триватиме вона упродовж двох днів: 21 – 22 лютого поточного року.

Під час конференції фахівці обговорять питання альтернативних засобів боротьби зі шкідниками, підвищення методів приживлення троянд в міських умовах, а також використання багатолітніх квітів замість однолітніх у формуванні квітників. Крім того, під час заходу мова йтиме і про необхідність опрацювання концепції розвитку зеленого господарства з врахуванням формування міського ландшафту та озеленення окремих об’єктів.

Comments