«Міський енергетичний план Києва на 2012-2016 роки» – ще один крок назустріч енергоощадному майбутньому столиці

опубліковано 1 лист. 2012 р., 02:34 Столичний діловий портал   [ оновлено 1 лист. 2012 р., 02:35 ]
Столична влада запропонує депутатам Київради підтримати проект рішення про затвердження «Міського енергетичного плану Києва на 2012-2016 роки».

Нагадаємо, як раніше зазначав голова КМДА Олександр Попов, це перший план комплексної модернізації системи централізованого теплопостачання Києва, розрахований на 5 років. Він спрямований на виконання Стратегії розвитку Києва до 2025 року та на виконання Угоди мерів країн ЄС, до якої приєднався і Київ.

«Нова стратегія енергетичної перебудови Києва розрахована на 15 років і має на меті побудувати ощадливу та зелену сучасну енергетику і теплі будівлі для життя у 21-му столітті. Міський енергетичний план – перший етап цієї стратегії. До 2016 року ми плануємо здійснити термомодернізацію житлових масивів «Теремки», «Виноградар» та «Мінський». Це дозволить знизити потребу будинків у тепловій енергії більш ніж на 60% та подовжити їхню експлуатацію ще на 50 років. Ці будинки отримають нове обличчя, гідне для нового століття, для життя наших дітей та онуків», – сказав Олександр Попов.

Затвердження рішення сприятиме підвищенню рівня енергоефективності в бюджетній сфері, житлово-комунальному господарстві, паливно-енергетичному комплексі міста тощо.

Крім того, реалізація заходів «Міського енергетичного плану Києва» дозволить підвищити енергетичну та екологічну безпеку міста, збільшити частку відновлювальних джерел у балансі генерації теплової енергії, а також сприятиме скороченню витрат бюджетних коштів на оплату спожитих енергоносіїв за рахунок зменшення споживання енергетичних ресурсів закладами та установами бюджетної сфери.

Comments