Міська влада підбила підсумки роботи районів у першому півріччі

опубліковано 17 серп. 2012 р., 00:15 Столичний діловий портал   [ оновлено 17 серп. 2012 р., 00:45 ]
За результатами оцінки у І півріччі 2012 року найкращими районами у Києві визнано Шевченківський, Печерський та Подільський. Такі дані були оприлюднені під час виїзного розширеного засідання Колегії КМДА з теми: «Рейтингова оцінка діяльності районних в місті Києві державних адміністрацій за І півріччя 2012 року».

За даними Головного управління економіки та інвестицій КМДА визначено 3 групи районів:

І група – райони, які за результатами оцінки посідають 1-4 місця: Шевченківський, Печерський, Подільський та Солом’янський.

ІІ група – 4 райони, що посіли 5-8 місця: Дарницький, Оболонський, Голосіївський та Деснянський.

ІІІ група – райони, які за рейтинговими розрахунками посіли 9-10 місця: Дніпровський та Святошинський.

Так, зусилля Деснянського району щодо поліпшення соціально-економічного розвитку нарешті дали результати. Район залишив ряди аутсайдерів і перемістився на 8-ме місце – вагомо посилено роботу у сфері підтримки бізнесу (5-те місце проти 10-го), споживчого ринку (з 8-го на 2-ге), соціального розвитку та ринку праці (з 7-го на 1-ше).

При цьому значно погіршився стан справ у Дніпровському та Голосіївському районах. Порівняно з результатами 2011 року, Дніпровський район опустився з 7-го місця на 9-те, а Голосіївський – із 3-го на 7-ме. Дніпровський район втратив позиції в інвестиційній сфері, спустившись з 3-го місця на 8-ме, та у сфері державних фінансів (з 1-го на 10-те). Що стосується Голосіївського району, то він знизив свій рейтинг, не маючи на це вагомих підстав, через найвищі темпи зростання податкового боргу та заборгованості з орендної плати, низький обсяг обороту роздрібної торгівлі та найнижчі темпи зростання номінальної заробітної плати.

Нагадаємо, предметом рейтингової оцінки є результати діяльності районних в місті Києві державних адміністрацій за І півріччя 2012 року, що оцінювалися на основі 43 показників за 8 основними напрямами: економічний розвиток, інвестиційна, наукова та інноваційна діяльність, державні фінанси, підтримка бізнесу, споживчий ринок, житлово-комунальне господарство, соціальний розвиток та ринок праці, охорона здоров'я.

РЕЙТИНГОВА ОЦІНКА

діяльності районних у м. Києві державних адміністрацій

за І півріччя 2012 року

Comments